Strażnicy galaktyki vol.2 [2017] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Strażnicy galaktyki vol.2 – opis filmu:

„Strażnicy Galaktyki Vol. 2” to amerykański film superbohaterski z 2017 roku, oparty na postaciach komiksowych Marvela. Reżyserem i scenarzystą filmu jest James Gunn. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film kontynuuje przygody grupy kosmicznych awanturników, znanych jako Strażnicy Galaktyki. Głównym bohaterem jest Peter Quill, znany również jako Star-Lord (Chris Pratt), który dowodzi eklektyczną drużyną składającą się z Gamory (Zoe Saldana), Draxa (Dave Bautista), Rocket Raccoona (grany głosem przez Bradleya Coopera) i Groota (grany głosem przez Vin Diesela).

W „Strażnicy Galaktyki Vol. 2” drużyna próbuje odkryć tajemnicę pochodzenia Petera Quilla. W międzyczasie napotykają na różnorodne niebezpieczeństwa i nowe postacie, takie jak Ego (Kurt Russell), który przedstawia się jako ojciec Quilla. Bohaterowie muszą zmierzyć się z własnymi demonami przeszłości i zrozumieć, co oznacza dla nich idea rodziny.

Film jest znany ze swojej świetnej ścieżki dźwiękowej, wypełnionej przebojami z lat 70. i 80., oraz charakterystycznego humoru, który stał się znakiem rozpoznawczym serii. „Strażnicy Galaktyki Vol. 2” łączy elementy komedii, emocji i widowiskowych scen akcji w kosmicznej oprawie, co przyczyniło się do jego ogromnej popularności.

Trailer:

Do obejrzenia na:

One Reply to “Strażnicy galaktyki vol.2 [2017] – Gdzie obejrzeć?”

Comments are closed.

Related Posts