Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka [2006] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006):

W kontynuacji przygód kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp), film rozpoczyna się od momentu, gdy kapitan Davy Jones (Bill Nighy) z Krakenem – morską bestią kontrolowaną przez Jonesa – zbiera dług od Jacka Sparrowa. Chcąc uniknąć wiecznego służenia na pokładzie fantastycznego statku Davy’ego Jonesa, Jack rozpoczyna poszukiwania serca umarlaka, które daje Jonesowi nieśmiertelność.

W międzyczasie Will Turner (Orlando Bloom) i Elizabeth Swann (Keira Knightley) zostają aresztowani pod zarzutem pomagania Jackowi i postanawiają odnaleźć go, aby uniknąć śmierci. Cała trójka zostaje wplątana w intrygi, starcia morskie, spotkanie z niebezpiecznymi postaciami, w tym kapitanem Sao Fengiem (Chow Yun-fat), a także wchodzi w posiadanie kluczowej dla serca umarlaka skrzyni.

„Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka” kontynuuje humorystyczny ton pierwszej części, oferując jednocześnie jeszcze więcej ekscytujących scen akcji, efektów specjalnych i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Film zyskał popularność zarówno wśród krytyków, jak i widzów, zdobywając wiele nagród i nominacji.

Trailer:

Do zobaczenia na:

One Reply to “Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka [2006] – Gdzie obejrzeć?”

Comments are closed.

Related Posts