Mroczny Rycerz powstaje [2012] – Gdzie Obejrzeć?

0 Comments

Mroczny Rycerz powstaje – opis filmu:

„Mroczny Rycerz: Powstaje” (ang. „The Dark Knight Rises”) to amerykański film superbohaterski z 2012 roku w reżyserii Christophera Nolana, stanowiący zakończenie jego trylogii o Batmanie.

Akcja filmu toczy się osiem lat po wydarzeniach opisanych w „Mroczny Rycerz”. Bruce Wayne (grany przez Christiana Bale’a), który stracił motywację do bycia Batmanem, musi powrócić do akcji, gdy na horyzoncie pojawia się nowy złoczyńca o pseudonimie Bane (grany przez Toma Hardy’ego). Bane, uzbrojony w tajemnicze moce i wyjątkową strategię, zagraża Gotham City, a Bruce Wayne musi stawić mu czoła.

W trakcie filmu poznajemy także nową postać, Selina Kyle (grana przez Anne Hathaway), znaną również jako Catwoman, oraz nowego sojusznika Batmana, detektywa Johna Blake’a (grany przez Josepha Gordona-Levitta).

„Mroczny Rycerz: Powstaje” stanowi epickie zakończenie trylogii, eksplorując tematy takie jak odrodzenie, motywacja i odpowiedzialność. Film zdobył uznanie za reżyserię, scenariusz, obsadę i efekty specjalne, a także za wyjątkowe zakończenie trylogii Batmana w wykonaniu Christophera Nolana.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Zobacz także:

Related Posts