Strażnicy Galaktyki [2014] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Strażnicy Galaktyki – opis filmu:

„Guardians of the Galaxy” to amerykański film science fiction z 2014 roku, oparty na komiksach o tej samej nazwie wydawnictwa Marvel Comics. Reżyserią filmu zajmował się James Gunn. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film skupia się na grupie niezrównoważonych bohaterów, którzy przypadkowo znajdują się razem w kosmicznej przygodzie. Głównym bohaterem jest Peter Quill (grany przez Chrisa Pratta), znany również jako Star-Lord, który jest poszukiwaczem skarbów i przypadkowo wpada w środek konfliktu związanego z tajemniczą kulą, mającą potężne moce.

Quill łączy siły z różnorodną grupą istot kosmicznych, do której należą zielona wojowniczka Gamora (grana przez Zoe Saldanę), obdarzony drzewnym ciałem Groot (głosu użycza Vin Diesel), mówiący szop Rocket (głosu użycza Bradley Cooper) oraz silny, ale żartobliwy Drax Niszczyciel (grany przez Dave’a Bautistę). Razem stają do walki z potężnym złoczyńcą Ronanem (grany przez Lee Pace), który pragnie wykorzystać moc kuli do zniszczenia światów.

„Guardians of the Galaxy” zdobył uznanie za swoje wyważone połączenie humoru, akcji, muzyki i emocji. Film stał się jednym z największych sukcesów kinematograficznych wchodząc w skład franczyzy Marvel Cinematic Universe (MCU).

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Zobacz także:

Related Posts