Między Słowami [2003] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Między słowami – opis filmu:

„Lost in Translation” to amerykański film z 2003 roku, w reżyserii Sofii Coppoli. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Akcja filmu rozgrywa się w Tokio i skupia się na losach dwóch głównych bohaterów: Boba Harrisa (grany przez Billa Murraya), znanego aktora, który przyjeżdża do Japonii, aby nagrać reklamę, i Charlotte (grana przez Scarlett Johansson), młodej kobiety, która towarzyszy mężowi na jego wyjazd służbowy. Oboje czują się zagubieni w obcym kraju i zaczynają spędzać czas razem, tworząc nietypową, ale głęboką więź.

„Lost in Translation” jest filmem o samotności, komunikacyjnych trudnościach i poszukiwaniu sensu w życiu. Bohaterowie, mimo różnic wiekowych i życiowych doświadczeń, nawiązują specjalne połączenie, które pomaga im zrozumieć siebie nawzajem i znaleźć chwilowe ukojenie w obcym otoczeniu. Film jest znany z subtelnego podejścia do tematów samotności i niezrozumienia, a także za wybitne kreacje aktorskie Billa Murraya i Scarlett Johansson. „Lost in Translation” zdobył wiele nagród i uznanie krytyki za swoją oryginalność i głęboką humanistyczną perspektywę.

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts