Hotel Mumbaj [2018] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Hotel Mumbaj – opis filmu:

„Hotel Mumbai” to film z 2018 roku, oparty na prawdziwych wydarzeniach z ataku terrorystycznego w Mumbaju w 2008 roku. Reżyserią filmu zajmował się Anthony Maras. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Akcja filmu skupia się na ataku na luksusowy hotel Taj Mahal Palace w Mumbaju przez pakistańskich terrorystów. Film przedstawia wydarzenia z różnych perspektyw, skoncentrowanych głównie na bohaterach, którzy próbują przetrwać w chaosie i panice.

Wśród głównych postaci znajdują się m.in. szef kuchni Oberoi Hotel Arjun (grany przez Deva Patela), goście hotelowi David (grany przez Armie Hammer) i Vasili (grany przez Jasona Isaacsa), a także pielęgniarka Zahra (grana przez Nazanin Boniadi). Bohaterowie muszą podjąć trudne decyzje, aby ocalić swoje życie i życie innych w obliczu bezwzględnej przemocy i zagrożenia terrorystycznego.

„Hotel Mumbai” ukazuje dramatyczne wydarzenia z rzeczywistego ataku, starając się oddać hołd ofiarom i bohaterom tamtej tragedii. Film skupia się na emocjonalnym aspekcie sytuacji, ale również analizuje działania ludzi w obliczu skrajnego niebezpieczeństwa.

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts