Na noże [2019] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Na Noże – opis filmu:

Knives Out (2019):

„Knives Out” to intrygujący whodunit (kryminał, w którym widzowie próbują rozwiązać zagadkę kryminalną) z elementami czarnej komedii. Akcja filmu rozgrywa się w luksusowej posiadłości rodziny Thrombey, po śmierci znanego pisarza kryminalnego, Harlana Thrombeya (Christopher Plummer).

Detektyw Benoit Blanc (Daniel Craig) zostaje wynajęty, aby zbadać sprawę, która początkowo wydaje się samobójstwem. W miarę jak detektyw przesłuchuje członków rodziny Thrombey i służbę domową, pojawiają się różne wersje wydarzeń, każda z nich zakłada inny motyw i podejrzanego. Film eksploruje relacje wewnątrz zamożnej rodziny, ich tajemnice i skrywane motywacje.

W obsadzie znaleźli się także Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon i inni. „Knives Out” otrzymał pochwały za inteligentny scenariusz, błyskotliwe dialogi, świetną obsadę oraz zdolność łączenia elementów klasycznego kryminału z nowoczesnym podejściem. Film zyskał uznanie zarówno od krytyków, jak i publiczności, zdobywając liczne nagrody i nominacje.

Trailer:

Do zobaczenia na:

Related Posts