Pamiętnik [2004] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Pamiętnik – Opis filmu:

Pamiętnik (2004):

Film „Pamiętnik” opowiada wzruszającą historię miłosną między Noahem Calhounem (Ryan Gosling) a Allie Hamilton (Rachel McAdams). Akcja toczy się w latach 40. XX wieku, a główna część fabuły rozwija się, gdy bohaterowie są młodzi.

Noah i Allie spotykają się w lecie 1940 roku. Mimo różnic klasowych i oporu ze strony rodziny Allie, para zakochuje się szczerze. Niestety, z powodu różnic społecznych ich miłość zostaje wystawiona na poważną próbę. Po pewnym czasie Allie opuszcza miasto, a Noah służy w czasie II wojny światowej. Jednak ich uczucie pozostaje żywe.

Po latach, kiedy Allie jest już zamożną narzeczoną innego mężczyzny, zbieg okoliczności sprawia, że ponownie spotyka się z Noahem. Oboje zaczynają zdawać sobie sprawę, że ich uczucie nigdy nie zgasło. Film ukazuje skomplikowaną naturę miłości, poświęceń i wpływu czasu na relacje międzyludzkie.

„Pamiętnik” to romantyczny melodramat, który zdobył uznanie zarówno od widzów, jak i krytyków. Wysoka jakość aktorstwa oraz poruszająca historia uczyniły ten film jednym z najbardziej pamiętnych i cenionych w swoim gatunku.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts