Negocjator [1998] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Negocjator – opis filmu:


„Negocjator” (ang. „The Negotiator”) to amerykański film sensacyjny z 1998 roku w reżyserii F. Gary’ego Graya. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film skupia się na postaci Danny’ego Roman (grany przez Sama Jacksona), doświadczonego negocjatora policyjnego w Chicago. Jego życie zmienia się dramatycznie, gdy zostaje oskarżony o zabójstwo swojego partnera i oszustwo finansowe. Nie mając nikogo, do kogo mógłby się zwrócić, Roman decyduje się na desperacki krok – bierze zakładników w biurze spraw wewnętrznych i domaga się sprawiedliwości.

W trakcie napiętej sytuacji Roman wyznacza jako swojego negocjatora Chrisa Sabiana (grany przez Kevina Spaceya), również doświadczonego specjalistę w tej dziedzinie. Kiedy jednak zaczynają drążyć sprawę, odkrywają intrygujące tajemnice i spiski w policji, które prowadzą do wyższych szczebli władzy.

„Negocjator” cechuje się intensywnym tempem, zwrotami akcji i zagadkową fabułą. Film zdobył uznanie za solidne wykonanie oraz za świetne role Sama Jacksona i Kevina Spaceya. To dynamiczny thriller, który skupia się na psychologii negocjacji oraz na dążeniu do sprawiedliwości w sytuacji, gdzie granice między dobrem a złem stają się niejasne.

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts