Krzysiu gdzie jesteś? [2018] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Krzysiu gdzie jesteś? – Opis filmu:


„Christopher Robin” to amerykański film przygodowy z 2018 roku, oparty na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a. Reżyserią filmu zajmował się Marc Forster. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film skupia się na dorosłym Christopherze Robinie (grany przez Ewana McGregora), który teraz jest pracownikiem korporacyjnym, zatopionym w problemach życiowych i pracowitym harmonogramie. Jego spokojne życie ulega zmianie, gdy niespodziewanie pojawia się jego przyjaciel z dzieciństwa – Pluszak Miś (w oryginale Winnie the Pooh) i reszta znanych postaci z Krainy Stumilowego Lasu.

Pluszak Miś przybywa, prosząc Christophera o pomoc w odnalezieniu zaginęłej zguby – swojego przyjaciela Królika, Tygrysa, Kłapouchego, Prosiaczka, Kangurzycy oraz Kłapouchego. Wspólnie zaczynają magiczną podróż, a Christopher odkrywa, jak ważne są prawdziwe wartości, przyjaźń i czas spędzony z bliskimi.

„Christopher Robin” to urocza opowieść o odnalezieniu równowagi między pracą a życiem osobistym, a także o odzyskiwaniu dziecięcej radości i niewinności. Film czerpie inspirację z oryginalnych opowiadań A.A. Milne’a i wprowadza je w nowoczesny kontekst, aby przekazać uniwersalne przesłanie o ważności rodzinnych więzi i zachowywaniu w sobie dziecięcej wyobraźni.

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts