Prawnik z Lincolna [2011] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Prawnik z Lincolna – opis filmu:

„The Lincoln Lawyer” to amerykański thriller prawniczy z 2011 roku, oparty na powieści Michaela Connelly’ego o tym samym tytule. Reżyserią filmu zajmował się Brad Furman, a w głównej roli wystąpił Matthew McConaughey. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film skupia się na Micku Hallerze (grany przez Matthew McConaugheya), prawniku specjalizującym się w obronie przestępców, który pracuje z tytułowym „Lincoln Lawyer”, czyli luksusowym samochodem, który służy mu jako mobilne biuro. Jego życie zawodowe komplikuje się, gdy dostaje szansę bronić Louisa Rouleta (grany przez Ryana Phillippe), młodego zamożnego dziedzica oskarżonego o brutalne napaści na kobietę.

Jednak w miarę jak Mick zagłębia się w sprawę, zaczynają pojawiać się zawiłe tajemnice, a obrona klienta staje się dla niego osobiście niebezpieczna. Sprawa przestaje być jednoznaczna, a prawnik musi zmierzyć się z własnym sumieniem i odkryć prawdę ukrytą za pozornie prostym przypadkiem kryminalnym.

„The Lincoln Lawyer” zdobył uznanie za zwroty akcji, solidną obsadę oraz atmosferę trzymającą w napięciu. Matthew McConaughey odegrał w filmie znakomitą rolę, a produkcja cieszyła się pozytywnym przyjęciem zarówno przez krytyków, jak i widzów.

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts