Logan Wolverine [2017] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Logan Wolverine – opis filmu:

„Logan” to amerykański film superbohaterski z 2017 roku, oparty na postaci Wolverine’a z komiksów Marvela. Reżyserem filmu jest James Mangold. „Logan” to trzeci film z serii o Wolverine’u, a zarazem dziewiąty film w ramach uniwersum filmowego X-Men.

Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w 2029 roku. Logan, znany również jako Wolverine (grany przez Hugh Jackmana), jest teraz starszym, zmęczonym i osłabionym mutansem. W świecie, gdzie większość mutacji zanika, Logan ukrywa się i opiekuje nieuleczalnie chorym profesorem Xavierem (grany przez Patricka Stewarta).

W pewnym momencie Logan zostaje poproszony o eskortowanie młodej dziewczyny o imieniu Laura (Dafne Keen) do tajemniczego „Edenu”. Laura, okazuje się, posiada niezwykłe zdolności regeneracyjne i kły podobne do Wolverine’a. Odkrywa się, że jest ona jednym z eksperymentalnych produktów programu „Transigen”, który próbuje stworzyć nowe pokolenie superżołnierzy.

„Logan” wyróżnia się od innych filmów o superbohaterach swoim mrocznym i dorosłym tonem, skoncentrowaniem na postaciach i emocjach, a także brutalnością akcji. Film jest swoistym pożegnaniem dla postaci Wolverine’a w wykonaniu Hugh Jackmana, dostarczając zarówno dramatycznej historii, jak i spektakularnych scen walki. Zdobył uznanie krytyków i widzów za odważne podejście do gatunku superbohaterskiego.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts