Dżentelmeni [2019] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Dżentelmeni – opis filmu:

„The Gentlemen” to brytyjski film kryminalny z 2019 roku, napisany i wyreżyserowany przez Guya Ritchiego. Film zdobył uznanie za swoją wartką akcję, czarny humor oraz złożoną fabułę. Poniżej znajduje się krótki opis filmu:

Akcja „The Gentlemen” skupia się na Mickeym Pearsonie (grany przez Matthew McConaugheya), amerykańskim przedsiębiorcy, który zbudował imperium handlu marihuaną w Wielkiej Brytanii. Gdy decyduje się wycofać z interesu, rozpoczyna się intryga, w której pojawiają się różne postacie, m.in. prywatny detektyw Fletcher (grany przez Hugh Granta), który próbuje wymusić hajs od Pearsona, a także inne postaci, które chcą skorzystać z jego upadku.

Film jest opowiedziany w formie retrospekcji, a narratorem jest Fletcher, który relacjonuje wydarzenia związane z interesami Mickey’ego Pearsona. „The Gentlemen” wyróżnia się stylową reżyserią, błyskotliwym dialogiem oraz zaskakującymi zwrotami akcji. W obsadzie filmu znaleźli się również Charlie Hunnam, Colin Farrell, Michelle Dockery, i in.

Film zdobył pozytywne recenzje od krytyków za swoje aktorstwo, scenariusz, i zabawny, pełen zwrotów styl.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts