Kapitan Ameryka wojna bohaterów [2016] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Kapitan Ameryka wojna bohaterów [2016] – opis filmu:


„Captain America: Civil War” to amerykański film science fiction z 2016 roku, oparty na komiksach o superbohaterach Marvel Comics. Film jest częścią Marvel Cinematic Universe (MCU) i reprezentuje trzecią odsłonę serii o Kapitanie Ameryce. Reżyserią zajmował się bracia Anthony i Joe Russo. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Akcja filmu toczy się po wydarzeniach z „Avengers: Age of Ultron”. Zespoły superbohaterów pod przywództwem Kapitana Ameryki (Chris Evans) i Iron Mana (Robert Downey Jr.) są zmuszone stawić czoła kontrowersyjnemu Aktem Rejestracji Nadludzi, który nakłada ograniczenia na działalność bohaterów. Spowodowane to jest wcześniejszymi katastrofalnymi zdarzeniami podczas misji superbohaterów, w wyniku których zginęło wielu cywilów.

Konflikt między superbohaterami doprowadza do podziału drużyny Avengers. Kapitan Ameryka stoi po stronie tych, którzy sprzeciwiają się aktem rejestracji, podczas gdy Iron Man popiera regulacje i uważa, że bohaterowie powinni działać pod kontrolą rządu. Dochodzi do bitwy pomiędzy obiema stronami, a głównym punktem konfliktu staje się lojalność i etyka działań superbohaterów.

„Captain America: Civil War” zdobył uznanie za swoją kompleksową fabułę, rozbudowane postacie, widowiskowe sceny walki i zdolność ukazania moralnych dylematów. Film wprowadza również nowe postaci, takie jak Czarna Pantera (Chadwick Boseman) i Spider-Man (Tom Holland).

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts