Zwierzogród [2016] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Zwierzogród – opis filmu:

„Zwierzogród” (ang. „Zootopia”) to animowany film familijny z 2016 roku, wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios. Poniżej znajdziesz krótki opis tego filmu:

W świecie, gdzie zwierzęta żyją jak ludzie, rozgrywa się historia ambitnej królika Judy Hopps (głos w oryginale: Ginnifer Goodwin), która marzy o tym, by zostać pierwszym królikiem-policjantem w wielkim mieście Zootopia. Mimo przeciwności i stereotypów związanych z jej gatunkiem, Judy udaje się zrealizować swoje marzenie.

Jednak, kiedy zostaje przydzielona do rozwiązania tajemniczej sprawy zaginięcia zwierząt, Judy musi współpracować z cwaniakiem i oszustem, lisem Nickiem Wilde’em (głos w oryginale: Jason Bateman). Razem odkrywają spisek, który może zniszczyć kruchy równowagę w Zootopii i zmienić społeczeństwo zwierząt.

„Zwierzogród” to pełna humoru, emocji i głębokich przesłań animacja, która porusza tematy tolerancji, różnic kulturowych i walki ze stereotypami. Film zdobył uznanie zarówno od krytyków, jak i widzów, zarówno za bogatą fabułę, jak i za kreatywność w kreowaniu świata, w którym zwierzęta są personifikowane w zabawny i inteligentny sposób. „Zwierzogród” zdobył Oscara za Najlepszy Film Animowany.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts