Kraina Lodu [2013] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Kraina Lodu – opis filmu:


„Kraina lodu” (ang. „Frozen”) to animowany film muzyczny wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios i wydany w 2013 roku. Film został wyreżyserowany przez Chrisa Bucka i Jennifer Lee. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Akcja filmu rozgrywa się w królestwie Arendelle, gdzie księżniczka Elsa (śpiewana przez Idinę Menzel) posiada magiczne moce, które pozwalają jej kontrolować lód i śnieg. Jednak nieumyślnie wywołuje zimową burzę, co sprawia, że ucieka z zamku, pozostawiając królestwo w wiecznym mrozie. Jej młodsza siostra, Anna (śpiewana przez Kristen Bell), wyrusza w podróż, aby odnaleźć Elsę i przywrócić równowagę w krainie.

Podczas podróży Anna otrzymuje pomoc od różnych postaci, takich jak nieustraszony wspinacz Kristoff (śpiewany przez Jonathana Groffa), jego renifer Sven, a także zabawny bałwan Olaf (śpiewany przez Josha Gad). Razem próbują odnaleźć Elsę, zrozumieć jej moce i pokonać przeciwności, które napotykają na swojej drodze.

„Kraina lodu” zdobyła ogromną popularność dzięki nie tylko barwnej animacji, ale również piosenkom, takim jak „Let It Go”, które stało się niezwykle znanym utworem. Film porusza tematy miłości rodzinnej, akceptacji swoich unikalnych cech oraz mocy miłości jako siły zdolnej pokonać trudności.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts