Zawód Gangster [2007] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Zawód Gangster – opis filmu:

„Rise of the Footsoldier” to brytyjski film kryminalny z 2007 roku, oparty na prawdziwych wydarzeniach związanych z przestępczością zorganizowaną w latach 80. i 90. XX wieku w Wielkiej Brytanii. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film opowiada historię Carltona Leacha (grany przez Ricciego Harnetta), który w latach 80. dołącza do grupy przestępczej z Essex, będącej częścią światka przestępczego w Anglii. Carlton szybko staje się jednym z czołowych członków tej grupy i bierze udział w różnych przestępstwach, w tym handlu narkotykami i przemocy.

Fabuła koncentruje się na brutalnych realiach życia przestępczego, eksponując świat przestępczy i konflikty między gangami. Film przedstawia również relacje między postaciami, ich lojalność wobec siebie, a także upadek i konsekwencje związane z życiem przestępczym.

„Rise of the Footsoldier” zdobył popularność ze względu na realistyczne podejście do przedstawienia przestępczego środowiska oraz za mocne i autentyczne sceny. To surowa opowieść o świecie przestępczym i jego wpływie na jednostki, zainspirowana rzeczywistymi wydarzeniami związanych z tzw. Essex Boys, grupą przestępczą działającą na terenie hrabstwa Essex.

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts