W głowie się nie mieści [2015] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

W głowie się nie mieści – opis filmu:

„Inside Out” (tytuł polski: „W głowie się nie mieści”) to amerykański film animowany z 2015 roku, wyprodukowany przez Pixar Animation Studios i wydany przez Walt Disney Pictures. Oto krótki opis tego filmu:

Film skupia się na życiu emocji w głowie jedenastolatki o imieniu Riley. Emocje te są reprezentowane jako postacie: Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza. Każda z tych postaci ma swoje unikalne cechy i zadania, a ich współdziałanie wpływa na zachowanie Riley i kształtuje jej osobowość.

Gdy rodzina Riley przeprowadza się do nowego miasta, emocje Riley muszą się dostosować do nowych warunków, co prowadzi do wielu humorystycznych i poruszających sytuacji. Film ukazuje, jak ludzkie emocje wpływają na nasze wybory, decyzje i ogólne doświadczenie życiowe.

„Inside Out” został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Film zdobył liczne nagrody, w tym Oscara za Najlepszy Pełnometrażowy Film Animowany. Jego oryginalność, głęboka treść emocjonalna i doskonała animacja przyczyniły się do jego sukcesu.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Więcej Bajek dostępnych tutaj:

Related Posts