Angielska robota [2008] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Angielska robota – opis filmu:

„The Bank Job” to brytyjski thriller kryminalny z 2008 roku, oparty na prawdziwej historii i wydarzeniach z lat 70. Reżyserią filmu zajmował się Roger Donaldson. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 70. Na podstawie informacji od tajemniczej źródłowej kobiety, grupa przestępcza pod przywództwem Terry’ego Leathera (grany przez Jasona Stathama) postanawia dokonać skoku na londyński bank Lloyds. Jednak szybko okazuje się, że bank, którym zamierzają okraść, jest jedynie pionkiem w większej grze.

Podczas rabunku bohaterowie odkrywają, że ich działania mają znacznie większe konsekwencje niż zakładali. Bank skrywał tajemnice wielu wpływowych osób, w tym polityków, co prowadzi do międzynarodowego skandalu. Teraz bohaterowie muszą zmierzyć się nie tylko z konsekwencjami rabunku, ale również z wpływowymi ludźmi, którzy zrobią wszystko, aby utrzymać swoje sekrety w ukryciu.

„The Bank Job” wyróżnia się jako kryminalny thriller pełen napięcia, który opiera się na autentycznych wydarzeniach. Film zdobył uznanie za solidne wykonanie, zwroty akcji i zdolność ukazania atmosfery tamtej epoki.

Zwiastun filmu:

Do obejrzenia na:

Related Posts