Deadpool 2 [2018] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Deadpool 2 – opis filmu:

„Deadpool 2” to amerykański film superbohaterski z 2018 roku, będący kontynuacją „Deadpool” z 2016 roku. Reżyserem filmu jest David Leitch. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film kontynuuje przygody Deadpoola, znanej postaci z komiksów Marvela, która jest znana ze swojego czarnego humoru i niekonwencjonalnego podejścia do superbohaterskich konwencji. W „Deadpool 2” główny bohater, w tej roli ponownie Ryan Reynolds jako Wade Wilson, stara się znaleźć swoje miejsce w świecie, jednocześnie próbując poradzić sobie z utratą ukochanej.

Aby przeciwdziałać pewnym zdarzeniom tragicznym, Deadpool zakłada drużynę superbohaterów o nazwie X-Force. Drużyna ta składa się z różnorodnych postaci, takich jak Domino (grana przez Zazie Beetz) czy Cable (grany przez Josh’a Brolina). Wspólnie próbują powstrzymać mrocznego wojownika o imieniu Russell (grany przez Juliana Dennison), który posiada niebezpieczne moce.

„Deadpool 2” charakteryzuje się dynamicznymi sekwencjami akcji, czarnym humorem oraz nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Film kontynuuje ton pierwowzoru, oferując jednocześnie nowe postacie i emocjonujące przygody.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts