Król rozrywki [2017] – Gdzie obejrzec?

0 Comments

Król rozrywki – opis filmu:

„The Greatest Showman” to amerykański musical z 2017 roku, który opowiada historię życia P.T. Barnuma, jednego z pionierów współczesnego showbiznesu i założyciela cyrku Barnum & Bailey. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Film zaczyna się od młodego P.T. Barnuma (grany przez Hugh Jackmana), który pochodzi z ubogiej rodziny. Mimo trudności finansowych i społecznych, Barnum marzy o stworzeniu czegoś wyjątkowego. Postanawia zrealizować swoje marzenie, tworząc spektakularne widowisko, które połączy różnorodne, niezwykłe postaci w jednym miejscu. Tworzy swoje własne przedstawienie zatytułowane „Barnum’s Circus”, później znane jako „The Greatest Show on Earth”.

W filmie pojawia się wiele postaci, takich jak Anne Wheeler (Zendaya), Phillip Carlyle (Zac Efron), Lettie Lutz (Keala Settle) i inni, którzy stają się częścią tego wyjątkowego świata Barnuma. Pomimo sukcesu, Barnum musi stawić czoła wyzwaniom i konsekwencjom związanych z prowadzeniem przedsięwzięcia widowiskowego, zwłaszcza w obliczu krytyki ze strony społeczeństwa.

Film „The Greatest Showman” wyróżnia się nie tylko za sprawą dynamicznych i barwnych wystąpień muzycznych, ale także za przekazanie emocji i ducha przygody związanej z tworzeniem spektaklu. Jego ścieżka dźwiękowa zdobyła dużą popularność, a film sam stał się uwielbiany przez widzów, zwłaszcza miłośników musicali.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts