Epoka Lodowcowa [2002] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Epoka Lodowcowa – opis filmu:

„Epoka lodowcowa” to amerykański film animowany z 2002 roku, wyprodukowany przez Blue Sky Studios i wydany przez 20th Century Fox. Film został wyreżyserowany przez Chrisa Wedge’a i Carlosa Saldanha. Poniżej znajduje się krótki opis fabuły:

„Epoka lodowcowa” to komedia przygodowa, która rozgrywa się podczas prehistorycznej epoki lodowcowej. Główne postacie to Manny, mamut (grany głosem przez Ray’a Romano), Sid, leniwiec (grany głosem przez Johna Leguizama), i Diego, smokowłosy kot (grany głosem przez Denisa Leary’ego).

Akcja filmu rozpoczyna się, gdy trójka bohaterów przypadkowo staje się opiekunami małego chłopca ludzkiego, którego matka zostaje zaatakowana przez tygrysa szablozębnego – Diego. Wspólnie postanawiają zwrócić chłopca swojej ludzkiej społeczności.

Podczas swojej podróży bohaterowie spotykają różnorodne postacie, przeżywają niebezpieczne sytuacje i odkrywają znaczenie przyjaźni. W miarę jak akcja rozwija się, pojawia się także ważny wątek o zmianach klimatycznych i walce o przetrwanie w świecie epoki lodowcowej.

„Epoka lodowcowa” odniosła ogromny sukces komercyjny i zdobyła uznanie za zabawną fabułę, kolorową animację oraz humor, który przemawia zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Film rozpoczął serię, która doczekała się kilku kolejnych części.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts