Nicky Larson [2018] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Nicky Larson – Opis filmu:

Nicy Larson, a właściwie „Nicky Larson et le Parfum de Cupidon” (Nicky Larson i perfumy Kupidyna), to francuska komedia akcji oparta na popularnym japońskim anime „City Hunter”. Główny bohater, Nicky Larson (znany również jako Ryo Saeba), jest nieustraszonym prywatnym detektywem, który specjalizuje się w rozwiązywaniu spraw związanych z miłością i romansami.

W filmie Nicky dostaje zadanie ochrony pięknej kobiety imieniem Julia, której życie jest zagrożone przez tajemniczego przestępcę. Podczas śledztwa Nicky odkrywa, że klucz do rozwiązania zagadki kryje się w tajemniczym zapachu perfumy Kupidyna. W miarę jak historia rozwija się, Nicky staje w obliczu niebezpieczeństwa, a jednocześnie próbuje ochronić Julię i odkryć, kto stoi za spiskiem.

Film łączy w sobie elementy akcji, komedii i romansu, typowe dla oryginalnej serii „City Hunter”. Charakterystyczne dla postaci Nicky’ego Larsona są jego umiejętności walki, dystansowanie się od zobowiązań romantycznych oraz humorystyczny styl rozwiązywania problemów.

„Nicky Larson et le Parfum de Cupidon” zdobył uznanie zarówno fanów oryginalnego anime, jak i nowych widzów, oferując mieszankę rozrywki, akcji i nostalgii dla tych, którzy pamiętają oryginalną serię.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts