Spider-Man: Poprzez Multiwersum [2023] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Spider-Man: Poprzez Multiwersum – Opis filmu:

„Spider-Man: Poprzez Multiwersum” (ang. „Spider-Man: Into the Spider-Verse”) to animowany film który wnosi świeże spojrzenie na uniwersum Spider-Mana.

„Spider-Man: Poprzez Multiwersum” to fascynująca podróż przez równoległe światy, gdzie istnieje więcej niż jedno wcielenie Spider-Mana. Głównym bohaterem jest Miles Morales, nastolatek z Brooklynu, który odkrywa swoje supermoce po ukąszeniu radioaktywnej pająka. Kiedy uniwersum zaczyna się rozpadać, a różne wersje Spider-Mana przenikają do jego rzeczywistości, Miles musi dojrzeć jako bohater, by powstrzymać zagrożenie i przywrócić równowagę.

Film wyróżnia się innowacyjną animacją, łączącą różne style graficzne, co nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Historia jest pełna humoru, akcji i emocji, a różnorodność wersji Spider-Mana dodaje głębi fabule i dostarcza widzowi nowe spojrzenie na tę klasyczną postać komiksową.

„Spider-Man: Poprzez Multiwersum” zdobył uznanie zarówno od krytyków, jak i widzów, otrzymując wiele nagród, w tym Oscara dla najlepszego filmu animowanego. To nie tylko film dla fanów komiksów, ale także dla każdego, kto ceni dynamiczną akcję, świetne postacie i niekonwencjonalne podejście do znanej historii superbohatera.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts