Sherlock Holmes: Gra cieni [2011] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Sherlock Holmes: Gra cieni – opis filmu:


„Sherlock Holmes: Gra cieni” („Sherlock Holmes: A Game of Shadows”) to amerykański film kryminalny z 2011 roku w reżyserii Guya Ritchiego, będący kontynuacją filmu „Sherlock Holmes” z 2009 roku. W filmie główne role ponownie odegrali Robert Downey Jr. jako Sherlock Holmes i Jude Law jako dr John Watson. Poniżej znajdziesz krótki opis fabuły:

Akcja filmu toczy się w latach 1891-1892 i skupia się na postaci Sherlocka Holmesa, który ściga jednego z najbardziej znanych przeciwników, profesora Jamesa Moriartego (grany przez Jarreda Harrisa). Moriarty planuje wzniecenie wojny, której zyski przyniosą mu potężne korzyści finansowe. Holmes musi powstrzymać jego niebezpieczne machinacje.

W trakcie śledztwa Holmesa wspiera jego wierny przyjaciel, dr John Watson, a także Madame Simza Heron (grana przez Noomi Rapace), tajemnicza kobieta z własnymi powodami dołączenia do walki przeciwko Moriartemu.

„Sherlock Holmes: Gra cieni” wyróżnia się dynamiczną reżyserią, złożoną intrygą kryminalną, a także charakteryzacją postaci. Film łączy w sobie elementy akcji, humoru i dedukcji, a także eksploruje bardziej osobiste aspekty życia głównych bohaterów.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts