Sherlock [2010-2017] Serial – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Sherlock – serial opis:

„Sherlock” to brytyjski serial telewizyjny kryminalny oparty na postaciach stworzonych przez sir Arthura Conana Doyle’a. Serial został stworzony przez Stevena Moffata i Marka Gatissa, a pierwszy odcinek wyemitowano w 2010 roku na antenie BBC One. „Sherlock” składa się z czterech serii, z których każda składa się z trzech odcinków pełnometrażowych.

Akcja serialu przenosi postaci Sherlocka Holmesa (grany przez Benedicta Cumberbatcha) i dr Johna Watsona (grany przez Martina Freemana) do współczesnego Londynu, gdzie wspólnie rozwiązują różnorodne zagadki kryminalne. Sherlock Holmes, ekscentryczny detektyw z nadzwyczajnym umysłem, używa swoich zdolności dedukcji, obserwacji i analizy, aby rozwiązać najtrudniejsze przypadki, zazwyczaj wspierany przez swojego lojalnego przyjaciela i towarzysza, dr Watsona.

Serial „Sherlock” został wysoko oceniony przez krytyków i publiczność, chwaląc go za inteligentny scenariusz, znakomite aktorstwo głównych aktorów oraz za nowoczesne podejście do klasycznych opowieści o Sherlocku Holmesie. Benedict Cumberbatch i Martin Freeman zdobyli uznanie za swoje kreacje głównych bohaterów.

Zwiastun serialu:

Do obejrzenia na:

Zobacz także:

Related Posts