Hobbit Pustkowie Smauga [2013] – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Hobbit Pustkowie Smauga – opis filmu:

„The Hobbit: The Desolation of Smaug” to druga część filmowej adaptacji powieści J.R.R. Tolkiena, „Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Film ten jest częścią trylogii, którą reżyserował Peter Jackson. Oto krótki opis fabuły:

Akcja filmu toczy się po wydarzeniach przedstawionych w „Hobbit: Niezwykła podróż”. Bilbo Baggins (grany przez Martina Freemana) wraz z Gandalfem Szarym (grany przez Iana McKellena) i grupą krasnoludów pod przywództwem Thorina Oakenshielda (grany przez Richarda Armitage’a) kontynuują swoją wyprawę do Ereboru, aby odzyskać utracony krasnoludzki dom i skarb strzeżony przez smoka Smauga.

W trakcie podróży bohaterowie spotykają różnorodne wyzwania i niebezpieczeństwa, w tym atak gigantycznych pająków, ucieczkę przed Elfami z Lasu Mroku, a także konfrontację z potężnym smokiem Smaugiem (którego głosu użyczył Benedict Cumberbatch). Bilbo odgrywa coraz bardziej kluczową rolę w przygodzie, zwłaszcza dzięki zdolności noszenia magicznego pierścienia.

Film zawiera bogatą paletę postaci fantastycznych, widowiskowe sceny akcji, a także rozwijające się wątki związane z historią Śródziemia. „The Desolation of Smaug” kontynuuje epicką opowieść o podróży, przygodzie i odwadze, która wyróżnia twórczość Tolkiena.

Trailer:

Do obejrzenia na:

Related Posts