Młody Sheldon [2017] – Serial – Gdzie obejrzeć?

0 Comments

Młody Sheldon – opis serialu:


„Młody Sheldon” to amerykański serial komediowy stworzony przez Chucka Lorre’a i Stevena Molaro. Premiera miała miejsce 25 września 2017 roku. Serial jest spin-offem popularnego „Teorii wielkiego podrywu” i skupia się na młodszym wersji postaci Sheldona Coopera, genialnego fizyka teoretycznego.

Oto kilka kluczowych informacji na temat serialu „Młody Sheldon”:

Gatunek: Komedia

Główne postaci:

  • Sheldon Cooper (grany przez Iaina Armitage): Młody geniusz matematyczny, który jest znacznie bardziej rozwinięty intelektualnie niż rówieśnicy.
  • Mary Cooper (grana przez Zoe Perry): Matka Sheldona, przyjazna i serdeczna kobieta.
  • George Cooper Sr. (grany przez Lance’a Barbera): Ojciec Sheldona, pracownik zakładu metalurgicznego.
  • George „Georgie” Cooper Jr. (grany przez Montanygo Jordana): Starszy brat Sheldona, który jest przeciwieństwem swojego młodszego brata pod względem inteligencji.

Fabuła: Serial opowiada historię młodego Sheldona Coopera, który dorasta w małym mieście w Teksasie. Jego nadzwyczajne zdolności matematyczne i niezwykła inteligencja sprawiają, że jest wyjątkowy wśród swoich rówieśników. Mimo że jest geniuszem, nie zawsze potrafi zrozumieć społeczne normy i zachowania.

„Młody Sheldon” skupia się nie tylko na aspektach komediowych, ale także na relacjach rodzinnych i dynamicznych między bohaterami. Serial zdobył popularność dzięki humorowi, inteligentnym dialogom oraz wspaniałym kreacjom aktorskimi, zwłaszcza Iaina Armitage’a, który wciela się w młodego Sheldona.

Zwiastun serialu:

Do obejrzenia na:

Related Posts